MAMGUSTA Architekci Sp z o.o. to autorskie biuro architektoniczne powstałe w 2018 roku w oparciu o doświadczenie zawodowe jego założyciela – Sebastiana Tabędzkiego. Doświadczenie projektowe zdobyte w renomowanych warszawskich pracowniach przy projektowaniu budynków o różnej skali i złożoności, realizowanych na terenie całej Polski są gwarancją rzetelnej i kompleksowej obsługi naszych klientów. Jako profesjonalne biuro architektoniczne zapewniamy pewną i skuteczną organizację procesów projektowych i inwestycyjnych. Realizujemy zamówienia indywidualne jak i podmiotów gospodarczych, zarówno z sektora prywatnego jak i publicznego.

Zapewniamy kompleksową obsługę projektową na etapie przygotowania inwestycji, projektowania i realizacji inwestycji aż do oddania do użytkowania. Oferujemy pełny zakres usług, od studiów programowo-przestrzennych, programów funkcjonalno-użytkowych czy analiz chłonności, po projekty koncepcyjnych czy wielofazowe opracowania projektowe wraz z nadzorami autorskimi nad realizowanymi obiektami. Stale współpracujemy ze sprawdzonymi pracowniami branżowymi, zespołami inspektorów i kosztorysantów.

Nasz zespół projektowy charakteryzuje zrównoważony składa osobowy. To grupa ludzi zaangażowanych, wykwalifikowanych, z wieloletnim doświadczeniem, oraz młodych ambitnych, pełnych energii i świeżego spojrzenia na architekturę.

Głównym obszarem działalności pracowni są projekty budynków:

  • Użyteczności publicznej (biurowe, oświatowe, administracji publicznej, służba zdrowia itd.)
  • Usługowych
  • Mieszkalnych wielorodzinnych
  • Osiedli domów jednorodzinnych
  • Domów i rezydencji
  • Magazynowych i przemysłowych