13.06.2023 – podpisanie umowy projektowej na CENTRUM KULTURY W SIEMIANICACH 

Po niemal 14 miesiącach od wygrania konkursu podpisaliśmy umowę na opracowanie dokumentacji projektowej Centrum Kultury, Centrum Usług Społecznych wraz z przychodnią POZ w Siemianicach w gminie Słupsk. Oficjalne podpisanie z Panią Wójt Barbarą Dykier odbyło się 13.06.2023 r. w urzędzie Gminy Słupsk. Obie strony z pełnym optymizmem i zapałem przystępują do realizacji tego zadania. Liczymy na to, że wspólnym wysiłkiem Gminy, i Zarządu Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy Słupsk oraz zespołu architektów MAMGUSTA powstanie obiekt, który będzie wizytówką Gminy.

Szczegóły projektu konkursowego tutaj

14.11.2022 – wyróżnienie w konkursie 

Zdobyliśmy wyróżnienie w konkursie na opracowanie koncepcji architektonicznej pływalni wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Ostródzkiej w Warszawie. Nasza praca została doceniona przez jury konkursowe.  Wyróżnienie otrzymaliśmy za zaproponowane rozwiązania architektoniczne. Zauważono inne w stosunku do pozostałych prac indywidualne podejście do kreowania zarówno fasady budynku jak i wnętrz przestrzeni basenów rekreacyjnych, w których zieleń staje się znakiem szczególnym.

Szczegóły projektu konkursowego tutaj

21.04.2022 – I nagroda w konkursie 

Zdobyliśmy I nagrodę w konkursie SARP na opracowanie architektoniczno-urbanistycznej koncepcji Centrum Kultury, Centrum Usług Społecznych wraz z przychodnią POZ w Siemianicach w gminie Słupsk. Projekt zakłąda budowę trzech obiektów: Centrum kultury, Centrum Usług Społecznych oraz przychodni POZ wraz z zagospodarowaniem terenu. Nasza praca została doceniona przez jury konkursowe. Opinia Sądu konkursowego:

W opinii sądu konkursowego praca najtrafniej rozwiązuje zagadnienia wskazane do opracowania w Regulaminie Konkursu. Koncepcja doceniona została za rozwiązania zarówno urbanistyczne jak i architektoniczne. Przedstawiona bryła w ciekawy sposób organizuje przestrzeń wprowadzając strefowanie przy jednoczesnym zachowaniu jej ciągłości. Funkcje zostały rozplanowane w sposób czytelny. Atrakcyjna forma architektoniczna wpisuje się w otoczenie stanowiąc jednocześnie jego urozmaicenie.

Szczegóły projektu konkursowego tutaj

04.04.2022 – publikacja

W kwietniowym numerze „Architektury-murator” 04/2022 znalazła się publikacja na temat zrealizowanej na podstawie naszego projektu szkoły podstawowej w Ząbkach.

12.10.2020 – III nagroda w konkursie 

Zdobyliśmy ex aequo III miejsce  w konkursie na opracowanie koncepcji architektonicznej budynku szkoły podstawowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Świderskiej 93 w Warszawie. Gratulujemy zwycięzcom. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją konkursową – projekt konkursowy.

29.08.2020

Otrzymaliśmy pozwolenie na użytkowanie Szkoły Podstawowej w Ząbkach przy ulicy dzikiej. Już za kilka dni z początkiem nowego roku szkolnego 2020 budynek wypełni się dziećmi.  Po więcej szczegółów z budowy i życia obiektu zapraszamy na naszą stronę na Facebook.

https://www.facebook.com/MamgustaArchitekci/

14.07.2020 – wyróżnienie honorowe w konkursie

Otrzymaliśmy wyróżnienie honorowe w konkursie na opracowanie projektu rozbudowy i przebudowy budynku biurowo-usługowego przy ul. Siennej 82 w Warszawie na potrzeby siedziby „Instytutu Solidarności i Męstwa im. Witolda Pileckiego”. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim laureatom.

Szczegóły projektu tutaj.

29.11.2018 – wyróżnieniem w konkursie

Zostaliśmy nagrodzeni wyróżnieniem w konkursie architektoniczno-urbanistycznym na modernizację i rozbudowę Willi Narutowicza przy ulicy Parkowej 23 w Warszawie na potrzeby oddziału Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego. Gratulujemy uczestnikom i laureatom. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją konkursową – projekt konkursowy.

14.03.2018 – III miejsce w konkursie

Kolejne wyróżnienie dla naszej pracowni. W konkursie na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej zagospodarowania placu Gabriela Narutowicza w Płocku zajęliśmy III miejsce. Dodamy, że pierwszej nagrody nie przyznano.

Szczegóły pracy konkursowej tutaj.

11.05.2017 – podpisanie umowy

Podpisaliśmy umowę na opracowanie dokumentacji projektowej  dla budynku Szkoły podstawowej w Ząbkach przy ulicy Dzikiej. Dokumentacja będzie gotowa za około 12 miesięcy.

12.08.2016 – I nagroda w konkursie

Zdobyliśmy I nagrodę w konkursie na opracowanie architektoniczno-urbanistycznej koncepcji budowy Zespołu Szkół nr 4 w Ząbkach. Projekt zakłada budowę szkoły podstawowej wraz z przedszkolem oraz odrębnego Gimnazjum wraz z układem dróg w kwartale ulic Dzikiej, Andersena i Różanej w Ząbkach. Bardzo cieszymy się że nasza praca uzyskała uznanie w oczach jury. Wszystkim laureatom i uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Tutaj szczegóły projektu.